אודות המארגנים


אודות המארגנים
ICX -המרכז הבינלאומי לכנסים ולתערוכות, הוקם בשנת 1990 ופועל מאז הקמתו כאכסניה ארגונית לתערוכות מסחריות מובילות, לייזום כנסים ואירועי חברה, לניהול ועידות רבות משתתפים, לצד סדנאות וקורסים מקצועיים.

המרכז הבינלאומי לכנסים מפעיל מאות פעילויות ההדרכה, אירועים ותערוכות בשנה, בהם ועידת ICX לניהול ארגוני, ועידת ישראל ליחסי עבודה, קונגרס חופש המידע, ועידת ישראל לשירות לקוחות קונגרס חופש מידע, ונמנה עם צמרת מארגני הכנסים והתערוכות בישראל.
 צוות ICX - מלווה את לקוחותיו באיתור הצרכים, בניית הקונספט, השיווק, מאגרי המידע, מיצוב, התאמת הביתן למוצר, ולהמשך הקשר עם המבקרים גם לאחר התערוכה.

 עם רשימת לקוחות החברה נמנים מאות חברות וארגונים מובילים מכל מגזרי המשק.
לאחרונה החל המרכז בהפעלת שירות חדש לבניית קשרים עסקיים, שירות המשמש פלטפורמה לגופים ולחברות לנצל את קשרי המרכז עם מנהלים ונושאי תפקידים בכירים במשק לקידום ולבנייה של יחסים עסקיים חדשים.
 מנכ"ל ICX - גב' סיגל בן צבי


ועדים הוצאה לאור ופרויקטים בע"מ
חברת "ועדים" מרכזת את המידע על הפעילות הכלכלית/חברתית של ועדי העובדים בישראל ומלווה את תעשיית השי לחגים ואת פעילויות הרווחה של מקומות העבודה מעל שלושה עשורים. החברה אחראית גם להפקה וניהול של ועידת ישראל ליחסי עבודה המתקיימת במקביל ליריד הוועדים.

החברה עורכת סקרים ומחקרים על הפעילות הצרכנית של וועדי עובדים ומחלקות הרווחה בארגונים ומפרסמת מידי חג את מדד "השי לחג". חברת ועדים מפיקה את ועידת ישראל ליחסי עבודה. ועדים מייעצת ומלווה חברות המעוניינות לעשות שימוש שיווקי בתשתית הארגונית של מקומות העבודה וועדי העובדים.

החברה מנהלת ומשווקת מאגרי מידע עדכניים ובלעדיים של נושאי תפקידים בקרב וועדי עובדים ומנהלי רווחה במקומות עבודה בישראל ומוציאה לאור את ספר הוועדים הפופולרי.

חברת "ועדים" מנהלת את פורום הוועדים בישראל והמו"ל של עיתון "ועדים" המגזין המקצועי של ועדי העובדים ושל המדריך השלם ליחסי עבודה, זאת לצד ספרות מקצועית בתחום משאבי אנוש וניהול עובדים.

בתפקיד יו"ר החברה  עומד יעקב אלוש