אודות מארגני היריד

ועדים הוצאה לאור ופרויקטים בע"מ
חברת "ועדים" מרכזת את המידע על הפעילות הכלכלית/חברתית של ועדי העובדים בישראל, ומלווה את תעשיית השי לחגים ואת פעילויות הרווחה של מקומות העבודה מעל שלושה עשורים.


החברה אחראית גם להפקה וניהול של וועידת יחסי עבודה בישראל, המתקיימת במקביל ליריד הוועדים ומשתתפים בה מאות רבות של וועדי העובדים.

החברה עורכת סקרים ומחקרים על הפעילות הצרכנית של וועדי עובדים ומחלקות הרווחה בארגונים השונים.

החברה מפרסמת לפני החגים (ראש השנה ופסי) חג את מדד "השי לחג", סקר השוואתי הן לגבי סכומי השי והן לגבי מקבלי היקף מקבלי השי.

חברת ועדים מייעצת ומלווה חברות המעוניינות לעשות שימוש שיווקי בתשתית הארגונית של מקומות העבודה או ליצור קשר עם ישיר וועדי העובדים.החברה מנהלת ומשווקת מאגרי מידע עדכניים ובלעדיים של נושאי תפקידים בקרב וועדי עובדים ומנהלי רווחה במקומות עבודה בישראל ומוציאה לאור את ספר הוועדים הפופולרי תחת המותג AllData.

AllData מאגרי מידע


חברת "ועדים" מנהלת את פורום הוועדים בישראל, והיא המו"ל של עיתון "ועדים" המגזין המקצועי ליחסי עבודה.

החברה הוציא לאור את המדריך השלם ליחסי עבודה, תקנון הוועדים וכן ספרות מקצועית בלעדית וחשובה בתחום משאבי אנוש וניהול עובדים.

בראש החברה עומד מיום הקמתה - מר יעקב אלוש

יעקב אלוש, יו

יו"ר חברת ועדים - יעקב אלושICX - המרכז הבינלאומי לכנסים

המרכז הבינלאומי לכנסים ולתערוכות, הוקם בשנת 1990 ופועל מאז הקמתו כאכסניה ארגונית לתערוכות מסחריות מובילות, לייזום כנסים ואירועי חברה, לניהול ועידות רבות משתתפים, לצד סדנאות וקורסים מקצועיים.

ICX - המרכז הבינלאומי לכנסים מפעיל מאות פעילויות ההדרכה, אירועים ותערוכות בשנה, בהם ועידת ICX לניהול ארגוני, ועידת ישראל ליחסי עבודה, קונגרס חופש המידע, ועידת ישראל לשירות לקוחות קונגרס חופש מידע, ונמנה עם צמרת מארגני הכנסים והתערוכות בישראל.


לוח הכנסים של המרכז הבינלאומי לכנסיםצוות ICX - מלווה את לקוחותיו באיתור הצרכים, בניית הקונספט, השיווק, מאגרי המידע, מיצוב, התאמת הביתן למוצר, ולהמשך הקשר עם המבקרים גם לאחר התערוכה.

עם רשימת לקוחות החברה נמנים מאות חברות וארגונים מובילים מכל מגזרי המשק.

לאחרונה החל המרכז בהפעלת שירות חדש לבניית קשרים עסקיים, שירות המשמש פלטפורמה לגופים ולחברות לנצל את קשרי המרכז עם מנהלים ונושאי תפקידים בכירים במשק לקידום ולבנייה של יחסים עסקיים חדשים.

בראש המרכז עומדת מיום הקמתו הגב' סיגל בן צבי

סיכל בן צבי, מנכ

מנכ"ל המרכז הבינלאומי לכנסים - גברת סיגל בן צבי