יריד הוועדים בישראל - ארבעה עשורים של הצלחה

אודות יריד הוועדים

יריד הוועדים בישראל הוא מוסד עסקי וותיק המשמש תערוכת ספקים ענקית לוועדי עובדים ולקבוצות מאורגנות. היריד משמש לחברות, יצרנים ונותני שירותים, חלון ראווה להצעות שי לחג, וכן למוצרים ולשירותים לרווחת עובדים, תוך איתור ואיסוף לידים חמים, וביצוע התקשרויות עם קניינים עתירי תקציב.

קרא עוד
אודות וועדי עובדים

פעילות וועד העובדים התפתחה בישראל הרבה מעבר להגנה על זכויות העובדים ומתרכזת ברוב ימות השנה בפיתוח ובדאגה לרווחת העובדים. פעילות זו כוללת רכישות מרוכזות, מבצעי מכירות, בחירת שי לחג (ראש השנה ופסח), נופש (פנים וחוץ), והעשרת תרבות הפנאי של העובדים ובני משפחותיהם. הפעילות הצרכנית של וועדי העובדים מתקיימת לרוב בזכות תקציבי רווחה נדיבים ומובטחים הגדלים משנה לשנה וברוטינה ידועה מראש. פעילות זו של וועדי העובדים יצרה ליצרנים ולמשווקים תשתית מעולה לפיתוח עסקי ולמכירות מרוכזות, בפריסה רחבה.

קרא עוד
אודות מארגני היריד

יריד הוועדים הינו פרי שיתוף פעולה בין חברת ועדים לבין המרכז הבינלאומי לכנסים, שחברו יחדיו לעשייה מיוחדת שהנגישה מחד את וועדי העובדים, לחברות ומשווקים המעוניינים לעשות שימוש שיווקי בתשתית הארגונית של מקומות העבודה, ומאידך הנגישה חברות, יצרנים ומוצרים לוועדי ובכך אפשרו להם לממש את את כוח הקניה שלהם ולהשיג דילים והנחות כמעט לכל מוצר או שירות.

קרא עוד
סרטוני המחשה

ספרית סרטונים מתקופות שונות הממחישים את מהפעילות הענפה של וועדי העובדים בתעשיית השי לחג ואת הפוטנציאל העצום הגלום בענף ייחודי זה.

קרא עוד