חדשות 2


ריכוז כתבות שהתפרסמו בחדשות 2 ובתוכנית חיסכון על פעילות וועדי עובדים, שי לחג ויריד הוועדיםמיהם שיאני השי לחג?
לי אברמוביץ', כתבת צרכנות ותיירות | החדשות | פורסם 29/03/18 

הכתבה המלאה מתוך התכנית הכלכלית

הסתיימה חלוקת השי המסורתי לחג פסח. השנה חולק השי ל-2.7 מיליון עובדים במשק. ממוצע השי השנה עמד על 650-850 ₪ לעובד, יחד עם זאת רשימת העובדים שקבלו השנה שי גבוה מאלף שקלים הלכה והתארכה.

יעקב אלוש, מנכ"ל חברת ועדים, מציין כי בראש הרשימה עומדים עובדי מפעלי ים המלח קבלו השנה את השי הגבוה ביותר - 2300 שקלים בהמחאה ומארז יינות איכותיים. הצצה להטבות השנתיות של עובדים
יעל עבאדי | חדשות 2 | 09/04/17 

בד"כ לפני פסח וראש השנה אנחנו נוהגים לספר מה קיבלו עובדים שונים כשי לחג, אבל הפעם החלטנו לבדוק משהו אחר: חברת וועדים המרכזת את המידע על הפעילות הכלכלית חברתית של וועדי עבודים הישראל חושפת בסקר חדש כי מאות אלפי עובדים זוכים להטבות לאורך השנה כולה.הטבות אלו שוות הרבה מאוד כסף - מפטור מעמלות ועד ניתוחים פלסטיים בחינם. יעקב אלוש, מנכ"ל ועדים מסביר את הרצוינאל של מתן ההטבות אלו לעובדים.
שי לחג: מי יקבל 1,800 ש' ומי רק 120?
חדשות 2 - 02/04/17

בין אם מדובר בתווי קנייה, בסט צלחות לסדר או במפה רקומה - 2.5 מיליון מעובדי המשק בישראל יקבלו השנה שי לפסח ממקום העבודה. בכל שנה מפרסמת חברת "ועדים" את תקציבי השי לחג הפסח של ועדי העובדים בישראל.

סקר חברת ועדיםסקר חברת ועדיםעל פי ההערכות של חברת ועדים, בחג פסח 2017, יחולקו מתנות ל-2.5 מיליון עובדים במשק הישראלי, יעמוד השי הממוצע על סכום של 750 שקלים. באילו חברות יקבלו העובדים סכומים גבוהים במיוחד ואיפה יאלצו להסתפק במועט?לכתבות נוספות שהתפרסמו בחדשות 2 הקליקו כאן