ישראל היום

ריכוז ידיעות וכתבות שהתפרסמו בישראל היום בנושא פעילות וועדי עובדים, שי לחג ויריד הוועדים


ישראל - שיאנית מתנות החג לעובדים בעולם

4.5 מיליארד שקלים יחולקו בראש השנה כמתנות חג • מי יקבל 2,000 שקלים ומי יקבל רק 100 שקלים?

יעקב אלוש, מנכ"ל חברת וועדים מציין כי על פי הסקר נמצא כי: 45% מתקציבי השי לחג יוענקו לעובדים כמתנה על פי בחירתם, 38% יחולקו כתווי קניה ו-17% ע"י אפליקציות ייעודיות וארנקים דיגיטליים.

מאת היאלי יעקבי-הנדלסמן 4/9/2022


שי לפסח: שווי מתנות החג לעובדים - 4.5 מיליארד שקלים

בחג הקרוב יקבלו כמעט ארבעה מיליון עובדים מתנות, תווי קנייה וכרטיסי שי דיגיטליים • בצמרת נותני המתנות - מפעלי ים המלח, שיעניקו לכל עובד 3,000 שקלים • השי המסורתי: כל המספרים

מאת היאלי יעקבי-הנדלסמן 21/3/2022לתת במה להנחות
בריטני ספירס, אירוסמית', גאנז אנד רוזס ופט שופ בויז - אלה רק כמה מהאמנים שיגיעו לישראל בקיץ • הבעיה: לא פעם מחירי הכרטיסים עושים חשק להישאר בבית • ריכזנו עבורכם את כל ההטבות והדרכים לרכישות כרטיסים מוזלים להופעות המבוקשות ביותר.

יעקב אלוש רוני אלושיעקב אלוש

"למי שמוכן לקחת סיכון ולהמתין, יש סיכוי טוב שלקראת המופע המפיקים ישחררו באמצעות ועדי העובדים כרטיסים במחירים נמוכים עוד יותר", מסביר יעקב אלוש, מנכ"ל חברת ועדים, המרכזת את המידע על הפעילות הכלכלית/חברתית של ועדי העובדים בישראל

היאלי יעקבי־הנדלסמן 


ושמחת בחגך: מי יקבל שי הכי שמן בפסח?

רשימת החברות שמפנקות • המנהלים הבכירים יקבלו כ-6,000 שקלים לחג • עובדי הקבלן סוגרים את הרשימה. יעקב אלוש, מנכ"ל חברת ועדים, מציין כי בראש הרשימה, כמו בחמש השנים האחרונות, עומדים עובדי מפעלי ים המלח, שיקבלו לחג צ'ק מזומן על סך 2,800 שקלים. 

יריד הוועדיםיריד הוועדים

במקום השני עובדי טבע בפ"ת, שיקבלו לחג 1,500 שקלים. במקום השלישי ממוקמים עובדי אדמה, מכתשים ואי.די.אי טכנולוגיות שיקבלו לחג 1,400 שקלים.

מערכת ישראל היום 


באיזו חברה מקבלים 1,800 שקלים שי לחג?

ראש השנה עדיין רחוק, אולם ועדי עובדים והמעסיקים נערכים כבר כעת לרכישות הגדולות של השי לחג שיוענקו לשני מיליון עובדים לקראת ראש השנה. מהו תקציב השי של העובדים השנה? 

יעקב אלוש מנכ"ל ועדים

מנכ"ל חברת ועדים, יעקב אלוש, מציין כי בראש הטבלה של מקבלי השי הגבוה חוזרים השנה לעמוד עובדי מפעלי ים המלח עם שי בשווי 1,800 שקלים.

מערכת ישראל היום 


הנחה? לא עם תווי שי

כשרוצים לממש את כרטיס השי שמקבלים בחג, מגלים לרוב שהוא אינו כולל מבצעים או הנחות • לדברי יעקב אלוש, מנכ"ל חברת ועדים, חברה המרכזת את המידע על הפעילות הכלכלית־חברתית של ועדי העובדים בישראל, שוק תווי השי עבר טלטלה גדולה


יעקב אלוש


 בדקנו עם איזה כרטיס תקבלו 100% מערכו, ועם איזה תיאלצו לשלם מחיר מלא, גם אם המוצר בסייל

היאלי יעקבי־הנדלסמן


לכתבות נוספות שהתפרסמו בישראל היום הקליקו כאן